کفی طبی مدل 45-30 (پلی یورتان) طب و صنعت کد 20300

Polyurethane Foot Arch Support Model: 30-45

از {{model.count}}
انتخاب سایز پا:
سایز پا را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کد محصول: 20300
  • شرکت سازنده: طب و صنعت
  • محتوی بسته: یک جفت
  • گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی
فروشنده فروشنده: سانی گل
آماده ارسال ناموجود
290,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

برای کف پای صاف، قوس بیش از حد کف پاپاشنه درد و خستگی پاهاسبک، با دوام و انعطاف پذیرراحت، بدون تغییر شکل و قابل شستشوکفی طبی مدل 45 - 30 با توزیع وزن بدن در سطح کف پا از ایجاد فشار موضعی و درد در پاشنه و سینه پا جلوگیری می کند. وجود دیواره بلند در لبه داخلی کفی از ویژگی های منحصر به فرد کفی طبی مدل 45 - 30  می باشد که راحتی و اثر بخشی آن را بیشتر می‌نماید و نواقص موجود در کف کفش را جبران می کند.دارای قوس طولی و عرضی، فوق العاده سبک، انعطاف پذیر، راحت، بدون جا به جایی در کفش و قابل شستشوموارد استفاده:صافی کف پاقوس بیش از حد کف پا که منجر به ایجاد درد در پاشنه و سینه پا می شودخستگی ناشی از تغییرات در قوس طبیعی کف پانکات مهم:سایز کفی باید مطابق با سایز پای مصرف کننده انتخاب شود.هر نوع کفی طبی بهتر است در کفش های بند دار استفاده شود.در صورتی که زانوهای شما به صورت پرانتزی یا ضربدری می‌باشد، می‌توانید از سایر کفی‌های طب و صنعت که بدین منظور طراحی و تولید شده، استقاده نمایید.

محصولات مرتبط

برای کف پای صاف، قوس بیش از حد کف پا
پاشنه درد و خستگی پاها
سبک، با دوام و انعطاف پذیر
راحت، بدون تغییر شکل و قابل شستشو
کفی طبی مدل 45 - 30 با توزیع وزن بدن در سطح کف پا از ایجاد فشار موضعی و درد در پاشنه و سینه پا جلوگیری می کند. وجود دیواره بلند در لبه داخلی کفی از ویژگی های منحصر به فرد کفی طبی مدل 45 - 30  می باشد که راحتی و اثر بخشی آن را بیشتر می‌نماید و نواقص موجود در کف کفش را جبران می کند.
دارای قوس طولی و عرضی، فوق العاده سبک، انعطاف پذیر، راحت، بدون جا به جایی در کفش و قابل شستشو
موارد استفاده:
صافی کف پا
قوس بیش از حد کف پا که منجر به ایجاد درد در پاشنه و سینه پا می شود
خستگی ناشی از تغییرات در قوس طبیعی کف پا
نکات مهم:
سایز کفی باید مطابق با سایز پای مصرف کننده انتخاب شود.
هر نوع کفی طبی بهتر است در کفش های بند دار استفاده شود.
در صورتی که زانوهای شما به صورت پرانتزی یا ضربدری می‌باشد، می‌توانید از سایر کفی‌های طب و صنعت که بدین منظور طراحی و تولید شده، استقاده نمایید.
اگر فرم کفی طبی با فرم قالب کفش شما اختلاف دارد، با استفاده از قیچی، با دقت فراوان، پنجه کفی را مطابق با فرم پنجه کفش خود برش دهید.
هشدار:
1-  در صورتی که این محصول توسط افراد دارای بیماری‌های پوستی استفاده گردیده است، نباید توسط فرد دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرد.
2- این محصول استریل نمی‌باشد.

کد محصول
20300
شرکت سازنده
طب و صنعت
محتوی بسته
یک جفت
گارانتی
اصالت و سلامت فیزیکی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...