بالشتک راحتی طب و صنعت کد 90300

Comfortable Pillow

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کد محصول: 90300
  • شرکت سازنده: طب و صنعت
  • سایز بندی: تکسایز (Free Size)
  • گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی
فروشنده فروشنده: سانی گل
آماده ارسال ناموجود
350,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

بالشتک راحتی طب و صنعت کد 90300Comfortable Pillowخواب راحت در وسایل نقلیه، بالشتک زانو و پیشگیری از زخم بسترخواب راحت در وسایل نقلیه و حفظ سر و گردن در یک راستا هنگام نشستن روی صندلیجلوگیری از اعمال وزن پاها روی برجستگی استخوانی زانو و توزیع آن در سطح رانجلوگیری از اعمال فشار روی نقاط استخوانی پاشنه پا و دست جهت پیشگیری از زخم بستربالشتک زانو:بالشتک زانوی طب و صنعت به هنگام خواب بستری نرم بین پاها بوجود می‌آورد و به دلیل استفاده از فوم حافظه‌دار (Memory Foam) در تولید آن، این محصول در طول شب کمترین جابجایی را دارد. همچنین این بالشتک دارای ملحفه قابل شستشویی از جنس پنبه می‌باشد که از ایجاد تعرق و حساسیت جلوگیری می‌کند.موارد استفاده به عنوان بالشتک زانو:کاهش فشار وارد بر پاها، باسن، زانو و ستون فقرات از طریق حفظ وضعیت صحیح آناتومیک بدن هنگام خواب.( ادامه در بخش نقد و بررسی پایین همین صفحه )

محصولات مرتبط

بالشتک راحتی طب و صنعت کد 90300
Comfortable Pillow
خواب راحت در وسایل نقلیه، بالشتک زانو و پیشگیری از زخم بستر
خواب راحت در وسایل نقلیه و حفظ سر و گردن در یک راستا هنگام نشستن روی صندلی
جلوگیری از اعمال وزن پاها روی برجستگی استخوانی زانو و توزیع آن در سطح ران
جلوگیری از اعمال فشار روی نقاط استخوانی پاشنه پا و دست جهت پیشگیری از زخم بستر
بالشتک زانو:
بالشتک زانوی طب و صنعت به هنگام خواب بستری نرم بین پاها بوجود می‌آورد و به دلیل استفاده از فوم حافظه‌دار (Memory Foam) در تولید آن، این محصول در طول شب کمترین جابجایی را دارد. همچنین این بالشتک دارای ملحفه قابل شستشویی از جنس پنبه می‌باشد که از ایجاد تعرق و حساسیت جلوگیری می‌کند.
موارد استفاده به عنوان بالشتک زانو:
کاهش فشار وارد بر پاها، باسن، زانو و ستون فقرات از طریق حفظ وضعیت صحیح آناتومیک بدن هنگام خواب.
کاهش درد در مبتلایان به دیسک کمر، گرفتگی عضلات و واریس.
کمک به داشتن خوابی آرام برای زنان باردار از طریق حفظ وضعیت صحیح بدن هنگام خواب.
کاهش فشار روی برجستگی استخوان زانو از طریق یکنواخت کردن فشار روی پاها و باز نگاه داشتن آن‌ها.
جلوگیری از چرخش باسن و خم شدن بدن به یک طرف در هنگام خواب.
جلوگیری از فشارهای عضلانی، زانو درد، و پا درد از طریق بهبود گردش خون در پاها.
بالشتک زخم بستر:
زخم بستر ضایعه‌ای است که در پوست و بافت‌های زیر پوستی و بر اثر فشار ممتد و طولانی مدت بر پوست ایجاد می‌شود. زخم بستر اغلب در نقاطی از بدن به وجود می‌آید که پوست روی یک برجستگی استخوانی قرار گرفته و در بین آنها عضله‌ای وجود ندارد مانند پاشنه پا، مچ دست و نواحی استخوانی اطراف لگن و ران
زخم بستر بیشتر در کسانی ایجاد می‌شود که مجبورند برای مدت طولانی در یک وضعیت ثابت بخوابند و توانایی تغییر وضعیت خود در بستر را ندارند. به دلیل اینکه زخم بستر به سرعت ایجاد می‌شود و پیشگیری از ایجاد زخم بستر آسان‌تر و موثرتر از درمان آن است، از سوی پزشکان توصیه می‌شود که با روش‌های گوناگونی مانند استفاده از بالشتک‌های زخم بستر از به وجود آمدن این عارضه جلوگیری شود.
بالشتک زخم بستر طب و صنعت از ایجاد فشار ممتد روی نقاط استخوانی جلوگیری کرده و از به وجود آمدن این عارضه پیشگیری می‌کند و یا درمان این زخم‌ها را سرعت می‌بخشد.
همچنین استفاده از روش‌های دیگری مانند بکارگیری تشک زخم بستر، تغییر وضعیت مکرر بیمار و شستشوی مرتب پوست بیمار می‌تواند در کنار استفاده از بالشتک زخم بستر، از ایجاد این ضایعه بیشتر جلوگیری می‌کند.
هشدار
1- در صورتی که این محصول توسط افراد دارای بیماری‌های پوستی استفاده گردیده است، نباید توسط فرد دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرد.
2- این محصول استریل نمی‌باشد.

کد محصول
90300
شرکت سازنده
طب و صنعت
سایز بندی
تکسایز (Free Size)
گارانتی
اصالت و سلامت فیزیکی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...